hazır web sitesi

Hazır Web Sitesi Avantajları / Dezavantajları

HAZIR WEB SİTESİ KULLANMANIN AVANTAJLARI

 • Ne alacağınızı görürsünüz. Sitenizin nasıl görüneceğini bilirsiniz ve sürprizlerle karşılaşmazsınız. Temanın renkleri, fontları vb. size göre düzenlenebilir.
 • Hızlı sonuç alırsınız. Sitenizin üretim süreci oldukça kısalır.
 • Düşük maliyet. Geliştirici tarafından yapılacak iş azaldığından ve daha kısa sürdüğünden düşük maliyetle web sitenizi tamamlayabilirsiniz.
 • Alternatif çokluğu. İnternetteki rekabet sayesinde hazır tema satışı yapan firma ve geliştirici sayısı arttı. Tasarım anlamında pek çok seçeneğiniz mevcut hazır temalarda.
 • Defalarca test edildiği için hatayla karşılaşma olasılığınız oldukça düşüktür.
 • WordPress ve Joomla gibi hazır içerik yönetim sistemlerinde ihtiyacınıza uygun eklentiler bulma ihtimaliniz yüksektir.

HAZIR WEB SİTESİ KULLANMANIN DEZAVANTAJLARI

 • Aldığınız tema pek çok kişi tarafından alınmış ve kullanılıyor olabilir. Siteniz size özel olmayabilir.
 • Temayı veya içerik yönetim sistemini bir noktaya kadar özelleştirebilirsiniz. Yapılabileceklerin sınırları vardır.
 • Sitenizi kendiniz düzenlemek isterseniz fotoğraf düzenleme konusunda bilgiye ve çeşitli programları kullanmaya ihtiyacınız var.
 • Temaların arama motorlarına uyumlu yapılmamış olma ihtimali vardır.
 • Hazır içerik yönetim sistemleri güvenlik açıkları barındırırlar ve kodları herkese açık olduğu için saldırıya uğrama ihtimaliniz yüksektir.
 • Hazır içerik yönetim sistemleri ve özellikle ücretsiz eklentiler güncellemelerde başınızı ağrıtabilir.
 • Hazır içerik yönetim sistemlerinin kullanımını öğrenmek çaba ister. Bazı durumlarda kodlama yapmanız bile gerekebilir.
 • Türkçe destek alma ihtimaliniz oldukça düşüktür.

Burada kendi geliştirdiğimiz hazır web sitesi sistemi Medyadora’ nın avantajları ve farklarından bahsetmesek olmaz.

MEDYADORA’ NIN AVANTAJLARI

Kaliteli Web Tasarımı Uygun Fiyata Alırsınız

Web sitesi fiyatları sektörde çok değişkendir. Kaliteli hizmet genelde pahalıdır. Ancak tüm dünyada popüler olan hazır sistemler sayesinde artık uygun fiyata kaliteli web tasarım mümkün. Medyadora da dünyadaki örneklere benzer çalışma mantığıyla çok para ödemeden web sitesi yaptırmanızı sağlar.

Web Siteniz Sorunsuz Çalışır

Sürekli geliştirilen, defalarca test edilen ve onlarca müşteri tarafından kullanılan web siteleri sayesinde sorun yaşamazsınız.  Tamamen kendi ekibimiz tarafından geliştirilen sistemimizin tüm kontrolü bizim elimizdedir.

Arama Motorlarında Kolay Yükselirsiniz

Arama motorlarına uyumlu teknik altyapı, hızlı çalışan web tasarım ve tarafımızdan yapılan kayıt işlemleri sayesinde Google başta olmak üzere arama motorlarında hızlı yükselirsiniz.

Web Sitenizin Kontrolü Sizde Olur

Türkçe Yönetim Paneli ile web sitenizin kontrolü sizde olur. İçerik ekleyebilir, mevcut içeriği güncelleyebilir, dilediğiniz kadar dilde içerik ekleyebilirsiniz. Sistemde özellikle Kobilerin ihtiyaç duyabileceği modüller mevcuttur, daha fazlasına ihtiyaç duymanız halinde gerekli desteği sağlayabiliriz.

Web Tasarımınızı Dilediğiniz Zaman Yenileyebilirsiniz

Hazır temalardan dilediğinizi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kendi temanızı oluşturabilir veya mevcut tasarımı düzenleyebilirsiniz.Sürekli yeni web tasarım yaptırmak zorunda kalmazsınız.

Ücretsiz Danışmanlık Alırsınız

Site dışı SEO çalışmaları, reklam yönetimi, içerik planlama, internet teknolojileri konusunda ücretsiz danışmanlık alırsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>