shadow

Web Tasarım

Web Tasarımda 10 Yıllık Tecrübe

Google uyumlu, yönetim panelli web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Ücretsiz danışmanlık hattı: 0216 201 13 13

Uygun fiyata profesyonel web sitesi tasarımı

Web Tasarımda Profesyonel Çözüm

10 yıllık deneyimimizle müşterilerimize web tasarımı ve sosyal medya uygulamarı konusunda hizmet veriyoruz. Bosch, Google, Hürriyet Grubu, Eczacıbaşı, Hasbro bugüne kadar hizmet verdiğimiz firmalardan bazıları.

Uygun Fiyat

Yıllardır müşterilerimizle birlikte geliştirdiğimiz altyapıyı hazır web tasarım paketleri haline getirdik. Böylece aynı kalitede hizmeti uygun fiyata sunuyoruz.

Gelişmiş Altyapı

İstediğiniz kadar dilde, içeriğinizi kendiniz güncelleyin. Yıllardır geliştirilen ve test edilen gelişmiş altyapı ile siteniz sorunsuz çalışsın, sürekli güncel kalsın.

Tanıtım Videomuz

Web Tasarım Referanslarımızdan Bazıları

Birollar Mercedes Web SitesiBirollar Otomotiv
Almak Alüminyum Web SitesiAlmak Alüminyum
Kırklareli Ticaret Borsası Web SitesiKırklareli Ticaret Borsası
Estepol Saç Ekimi Web SitesiEstepol Saç Ekim Merkezi
Mediks Web SitesiMediks Medikal
Zülal Tekin Web SitesiZulal Tekin
→ TÜMÜNÜ GÖSTER

Müşteri Yorumları

Web sitesi hazırlanması veya yenilenmesi söz konusu olduğunda , internette , farklı fiyatlara ve tasarımlara veya önerilere sahip yüzlerce kişi veya firma bulabilirsiniz. Ama, o yüzlercesi arasından kiminle ve niçin çalışmanız gerektiğine karar vermenizdir önemli olan. Zira haftalar , hatta aylar süren uzun ve maceralı bir yolculuğa çıkmanız söz konusudur. Görüştüğünüz herkesten en iyisi olduğunu duyacak ve doğal olarak etkileneceksiniz.

Medyadora ile tanıştığımda; yaşadığım o uzun ve stresli süreçten dersini fazlasıyla almış, deneyimli bir müşteri olan ben,

- Hazır yüzlerce tasarım arasından seçim yapılacağı ( istenirse seçilen tasarımda uyarlama yapılacağı )

- Maksimum 1 hafta içinde teslim edileceği

- Kolay ve kullanıcı-dostu bir yönetim paneline sahip olduğu

- Sonrasında içerik girilmedeki kolaylıkları

- Ve sizi doğru yönlendiren bir ekiple karşılaştığımda doğru yerde olduğumu anladım.

www.almak.com.tr sitesi için Medyadora ekibine tekrar teşekkür ederim.

Cem Öztürk - Pazar Geliştirme Direktörü

Tümünü görüntüle

Medyadora Avantajları

Kaliteli Web Tasarımı Uygun Fiyata Alırsınız

Web tasarım fiyatları sektörde çok değişkendir. Kaliteli hizmet genelde pahalıdır. Ancak tüm dünyada popüler olan hazır sistemler sayesinde artık uygun fiyata kaliteli web tasarım mümkün. Medyadora da dünyadaki örneklere benzer çalışma mantığıyla çok para ödemeden web tasarım yaptırmanızı sağlar.

Web Siteniz Sorunsuz Çalışır

Sürekli geliştirilen, defalarca test edilen ve onlarca müşteri tarafından kullanılan web tasarımlar sayesinde sorun yaşamazsınız.

Arama Motorlarında Kolay Yükselirsiniz

Arama motorlarına uyumlu teknik altyapı, hızlı çalışan web tasarım ve tarafımızdan yapılan kayıt işlemleri sayesinde Google başta olmak üzere arama motorlarında hızlı yükselirsiniz.

Web Sitenizin Kontrolü Sizde Olur

Yönetim Paneli ile web sitenizin kontrolü sizde olur. İçerik ekleyebilir, mevcut içeriği güncelleyebilir, yeni dil ekleyebilirsiniz.

Web Tasarımınızı Dilediğiniz Zaman Yenileyebilirsiniz

Hazır temalardan dilediğinizi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kendi temanızı oluşturabilir veya mevcut tasarımı düzenleyebilirsiniz.Sürekli yeni web tasarım yaptırmak zorunda kalmazsınız.

Ücretsiz Danışmanlık Alırsınız

Site dışı SEO çalışmaları, reklam yönetimi, içerik planlama, internet teknolojileri konusunda ücretsiz danışmanlık alırsınız.

REFERANSLARIMIZI İNCELEYİN

WEB TASARIM BLOG

Web Sitesi Nasıl Çalışır?

Web sitelerinin çalışma mantığını basitçe haliyle ele alacağız. Web tarayıcımızı (sık kullanılan ingilizce karşılığı browser) açarız. Web tarayıcı çoğumuz için Explorer, Chrome ya da Firefox’tur. Girmek istediğimiz sitenin adresini yazarız veya Google’da aratırız. Site açılır. Yazıları okur, videoları izler, resimlere bakarız. Bazen biz de...

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

SEO ingilizce Search Engine Optimization’ ın kısaltmasıdır. Türkçesi “Arama Motoru Optimizasyonu” dur. Web sitesinin istenen kelimelerde organik arama sonuçlarında (doğal, para ödenmeyen) üst sıralarda çıkması için yapılan çalışmalardan oluşur. Buradaki amaç da sitenizin ziyaretçi sayısını artırmaktır. Bir anlamda sizi, ürününüzü ya da...

Web Tasarım Fiyatları Neden Bu Kadar Değişkendir-2

İlk yazımızda web tasarım fiyatlarının nasıl belirlendiğinden bahsettik. Freelance web tasarımcıların ve yetkin olmayan kişilerin fiyat değişkenliğine etkisini anlatmaya çalıştık. Web tasarım fiyatlarındaki değişkenliği açıklamaya çalıştığımız yazı serimizin ilkini okumak için: Web Tasarım Fiyatları Neden Bu Kadar Değişkendir? İçine Ne Kattığımı...

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım (web design) anlamı fazlasıyla genişlemiş bir kavram. Direk kelime anlamı itibariyle web sitesinin arayüzünün tasarlanmasını çağrıştırsa da, planlamadan sitenin yayına alınmasına ve bakımına kadar uzayan bir süreci ifade ediyor. Web Geliştirme Web geliştirme (web development) bu noktada daha doğru bir tabir olsa da sektör dışında çok kabul görmüyor...

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

Gizlilik Sözleşmesi